Evrensel Kitap Kırtasiye
0 ürün,  0,00 TL
HAKKIMIZDA

1992 yılında Durali Karapınar ve M. Özgür Onay'ın dergi ve kaynak kitap pazarlaması yapmak amacıyla önce adi ortaklık olarak kurulan firmamız 1997 yılında Evrensel İletişim Yayın Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti adını alarak çalışmalarını sürdürmektedir. 1997 yılına kadar Serhat, Önde, Metro, Basamak ve Bu Yayınevlerinin ANKARA bayiliğini yapan firmamız bu yıl ilk olarak DEYİMLER SÖZLÜĞÜ'nü hazırlayarak yayın hayatına başlamıştır. Bireysel ve Toplu Etkinlikler 1, 2, 3 kitapları yayınevimizi yurt geneline tanıtmıştır.

2001 yılında M. Özgür Onay'ın vefatı ile aile şirketine dönüşmüştür. Aynı yıl İlköğretim Matematik 6, 7, 8 kitaplarının yanına İlköğretim Güzel Konuşma ve Yazma 1, 2 Turizm 2 ve Bilgisayar 1, 2, 3 kitaplarına onay alarak yayın hayatında kendini kabul ettirmiştir. Bu alanda da önemli mesafe kaydeden yayınevimiz öğrenciler için ders kitabı ve kaynak kitap hazırlamaya devam etmektedir.

2005 yılında Ankara Karanfil Sokak’ta Evrensel Kitap Kırtasiye adı altında perakende sektörüne giren firmamız  verilen hizmet, duyulan güven, sunduğu  çeşit ve  müşteri memnuniyeti ile Ankara’da önemli bir yere gelmiştir.Kitabevimiz, Ankara'nın en fazla çeşidi olan kitapçısı konumuna gelmiş olup, 20 yılı aşkın sektördeki  tecrübemizi , duyulan güveni internet sitesi aracılığıyla  tüm Türkiye’ye yaymayı hedeflemektedir.

Ekşi sözlükte hakkımızda yazılanlar da bizim yapmak istediğimizi açıklıyor.

https://eksisozluk.com/evrensel-kitabevi--2362453

İnternet Sitesi kurmamızın birkaç nedeni var:

1. İnternette yüzlerce kitap sitesi var ve bunlar kirlilik derecesine varmış. Bizim farkımız biz zaten kitap işi yapıyoruz ve sadece bir alanda da değil her alanda  60 bin adet kitap stoklarımızda  yani sadece hazırlık sadece kültür kitabı değil çocuk kitabı üniversite ders kitabı gibi bir çok alanda kitabımız var. Zamanın hepimiz için çok değerli olduğu bu çağda Kitapların bir çoğu hemen teslim edilip ertesi gün elinize olacak.

2. Güvenlik olarak bu konuda iddialıyız, kitabevinde kazandırdığımız güveni şimdide internette de sunmaya başladık. biz müşterilerimizin güvenlik konusunda sıkıntı yaşamaması için her türlü fedakarlığı yapıyoruz bankalara sitenin güvenliğini denetletletiriyoruz ve onların onay vermesi sonucunda işlem yaptırıyoruz.

3. Diğer internet sitelerinden farkımızı tüm üyelerimiz bizlerle işlem yapmaya başladıkça anlayacaktır. İnanıyorum ki sitemiz kısa süre de üyelerimiz sayesinde ön plana çıkacak ve Türkiye'nin en iyi ve en büyük internet sitesi olacaktır.

4. Türkiye en büyük yayınevlerinden İletişim,Yapı Kredi Yayınları, İşbankası Yayınları, Can yayınları, Alfa yayınları, Everest yayınları,Ayrıntı yayınları, İthaki yayınları, Pegem yayınları, Güvender yayınları, Fem yayınları, Cumhuriyet yayınları, Remzi kitabevi, Kabalcı yayınları, Say yayınları, Payel yayınları, Doğan yayınları, Tudem yayınları , Altın yayınları, İnkılap yayınları, Yordam yayınları, Agora yayınları, Literatür yayınları, İstanbul Bilgi Üniversitesi yayınları, Metis yayınları, Pegasus yayınları, Artemis yayınları, Gün ışığı yayınları, Timaş yayınları, İmge yayınları, Murat yayınları, Bilgi yayınları, Kalkedon Yayınları, Uçanbalık yayınları, Destek yayınları,Ütopya yayınları, Anı yayınları, Seçkin yayınları, Epsilon, Ötüken Yayınevi, Sel yayınları, Esen yayınalrı, Anafen yayınları, Dipnot yayınları, Pinhan yayınları, Notabene, Norgunk, Paradigma, Ntv yayınları, Tübitak yayınları, Doruk yayınları, Kırmızı kedi, Kırmızı yayınları, Kaynak yayınları,Doğu BatıYayınları, Sol yayınları, Dost yayınları, Versus yayınları, Sistem Yayınları, Kaknüs Yayınları, Gazi Kitabevi, Beta yayınları, Mitos boyut  gibi bir çok yayınevi ile direkt olarak çalışmamızın avantajını  üyelerimize sunmak için internet sitesini kurduk


Evrensel Kitabevi
Karanfil 2 Sokak Nu: 41/A Kızılay/Ankara
Tel: 0 850 495 08 08
Copyright © 2012-2016 | Evrensel Kitabevi bir Du-Ka Kültür Sanat markasıdır.
Wildcard SSL Certificates

SEREM GRUP